Jak urządzić ogród na przyjęcie BBQ

Jak urządzić ogród na przyjęcie BBQ

Jak urządzić ogród na przyjęcie BBQ Zaczyna się od wygodnych miejsc do siedzenia. Zadbaj o stację z przekąskami i deserami. Przyjęcie z grillem nie jest kompletne bez grilla! Oto kilka wskazówek, które sprawią, że Twoi goście się pojawią! Po zaplanowaniu dekoracji, oto kilka pomysłów, jak sprawić, by goście się pojawili! Miłej zabawy przy planowaniu przyjęcia przy grillu! I nie zapomnij, żeby było zabawnie!

Tworzenie wygodnego miejsca do siedzenia

Wspaniałe przyjęcie przy grillu wymaga zachęcających miejsc do siedzenia na zewnątrz. Możesz wykazać się kreatywnością przy aranżacji miejsc siedzących i stworzyć przytulne kręgi z koców piknikowych, aby zachęcić do spotkań towarzyskich. Centralna jadalnia jest niezbędna, jeśli planujesz jeść na świeżym powietrzu. Umieść szklany stół w zacienionym miejscu, aby odzwierciedlić widok na ogród. Możesz też kupić kompletny zestaw krzeseł do jadalni na świeżym powietrzu.

Jeśli chcesz mieć bardziej intymnego grilla, rozważ użycie ławek i składanych krzeseł. Mniejsze przestrzenie pozwalają wygodnie posadzić więcej osób. Weź pod uwagę liczbę gości, którzy będą uczestniczyć w Twoim przyjęciu przy grillu i zaplanuj odpowiednio. Niektórzy ludzie lubią jeść rękami, podczas gdy inni wolą mieć płaską powierzchnię. Alternatywnie można użyć palet lub tac jako prowizorycznych blatów.

Sprawdź także:  Jak zabezpieczyć grilla na zimę

Dodanie strefy przekąsek i deserów

Organizując przyjęcie przy grillu, można wyznaczyć różne obszary ogrodu, uwzględniając następujące elementy: strefę przekąsek i deserów, strefę do podawania napojów oraz miejsca siedzące. Gdy spodziewanych jest wiele dzieci, bar ze słodyczami jest koniecznością. Strefą do siedzenia może być każda przestrzeń, która zapewni gościom dużo miejsca do siedzenia, w tym plastikowe krzesła, poduszki na podłodze lub leżaki. Możesz ustawić tyle stref, ile chcesz, o ile pozwala na to przestrzeń.

Jeśli chcesz dodać więcej zabawnych gier do swojej imprezy, dodaj kręgielnię. Makaron do basenu lub plastikowe kręgle stworzą doskonałą kręgielnię na świeżym powietrzu. Niech drużyny grają w serię gier, a jeśli gościsz dużą grupę, ustaw tor przeszkód dla gości do poruszania się. Temat imprezy olimpijskiej jest zabawny dla wszystkich i zawiera mnóstwo różnych gier.

Organizacja imprezy grillowej

CDC wydało nowe wytyczne dotyczące bezpiecznych spotkań na podwórku w miesiącach letnich. Miesiące letnie są zazwyczaj pełne letnich imprez, więc wysyłanie indywidualnych zaproszeń może być czasochłonne. Dodatkowo, prowadzenie rejestru odpowiedzi jest trudne. Aby tego uniknąć, wyślij e-invites i utrzymuj listę RSVP. Liczba Twoich gości będzie zależała od wielkości Twojego ogrodu. Pamiętaj również o tym, że meble zewnętrzne mogą być przeszkodą dla przestrzeni.

Sprawdź także:  Jak szybko wyczyścić ruszt grilla

Aby stworzyć idealne przyjęcie przy grillu, zaplanuj kilka stref. Po pierwsze, wyznacz miejsce do siedzenia. Niezależnie od tego, czy jest to przytulny krąg, w którym goście mogą się mieszać, czy koc piknikowy z kolorowymi poduszkami, powinieneś upewnić się, że wszyscy goście mają wygodne siedzenia. W przypadku spożywania posiłków na świeżym powietrzu, stwórz centralną strefę jadalną, najlepiej ze szklanym stołem ustawionym w zacienionym miejscu.

Nakłanianie gości do pojawienia się

Rzucanie przyjęcia z grillem w ogrodzie może być świetnym sposobem na zebranie wszystkich razem i świetną zabawę, ale jedną rzeczą do zapamiętania jest to, że letnie miesiące są zajęte imprezami. Chociaż może nie chcesz spędzać godzin ręcznie-mailing każdego gościa zaproszenie, może pomóc zaoszczędzić czas wysyłając masową e-invitation. Zaproszenia e-mailowe są darmowe i łatwe do wysłania, a nawet możesz zachować listę RSVP z zaproszeniami elektronicznymi.

Sprawdź także:  Jak przerobić grill węglowy na gazowy

Jednym ze sposobów na przyciągnięcie większej liczby gości na Twoje przyjęcie przy grillu jest poproszenie gości o przyniesienie czegoś, czym chcieliby się podzielić. W ten sposób każdy będzie mógł przynieść jakieś danie lub napój. Ponadto, będziesz mógł zaplanować, ile jedzenia podać i ile potrzebujesz każdego z nich. Upewnij się, że zawierasz wskazówki dojazdu do domu, aby goście mogli go łatwo znaleźć. Nie zapomnij dać gościom mapy, gdzie mogą zaparkować swoje samochody.

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Jak rozpalić grill jednorazowy
Czytaj Dalej

Jak rozpalić grill jednorazowy

Aby rozpalić jednorazowy grill, musisz nim potrząsnąć, aby równomiernie rozprowadzić węgiel drzewny i umieścić go na żaroodpornej powierzchni.…
Jak zbudować grill na statywie
Czytaj Dalej

Jak zbudować grill na statywie

Jeśli nigdy nie miałeś przyjemności grillowania podczas biwaku, możesz się zastanawiać jak zbudować grill na statywie. Możesz użyć…
Jak szybko wyczyścić ruszt grilla
Czytaj Dalej

Jak szybko wyczyścić ruszt grilla

Do naoliwienia rusztu grilla możesz użyć folii aluminiowej lub mydła do naczyń. Oto kilka szybkich i łatwych sposobów…
Wybór grilla z kominem lub bez
Czytaj Dalej

Wybór grilla z kominem lub bez

Jeśli jesteś początkujący w grillowaniu na węglu drzewnym, możesz się zastanawiać, czy lepiej kupić grill z kominem, czy…
Czy nowy grill wymaga wypalenia?
Czytaj Dalej

Czy nowy grill wymaga wypalenia?

Istnieje kilka sposobów na sprawdzenie wydajności grilla. Możesz wypalić używany lub kupić zupełnie nowy. Przy zakupie grilla przeczytaj…