Jak udekorować altanę na wesele

Jak udekorować altanę na wesele

Podczas gdy para młoda powinna być główną atrakcją, dekorowanie altany ślubnej powinno być odzwierciedleniem ich osobowości. Rozważ umieszczenie podświetlanego żyrandola w środku. Dodaj kilka kwiatów i wstążek, aby stworzyć kapryśny motyw. Ramy okienne mogą być używane do wyświetlania dekoracji papierowych. Spróbuj umieścić zdjęcia panny młodej i pana młodego na filarach. Możesz również użyć kombinacji różnych kolorów, stylów i oświetlenia.

Umieszczenie oświetlonego żyrandola w środku altany

Oświetlony żyrandol wiszący w środku altany na Twój ślub doda jej odrobinę elegancji i wyrafinowania. Mogą one być zawieszone na suficie lub być zamontowane na ścianach dla dodatkowego dramatu. Upewnij się, że żyrandol, który wybierzesz jest odporny na warunki atmosferyczne i ma wytrzymały przewód. Możesz nawet użyć sztucznych świec, aby uzyskać ten sam efekt.

Aby powiesić żyrandol w altanie, zamontuj go za pomocą solidnego metalowego haka. Upewnij się, że wszystkie przewody są tej samej długości, aby nie było niebezpieczeństwa, że goście potkną się o odsłonięte przewody. Zawieś światła sznurkowe w równym wzorze wokół żyrandola, aby żadni goście przypadkowo nie uderzali się w głowę. Upewnij się, że żyrandol został zainstalowany przez profesjonalistę.

Sprawdź także:  Jak wykonać betonową ścieżkę do altanki

Używanie papierowych dekoracji

Prostym sposobem na ubranie altany na ślub jest użycie kwiatów. Możesz użyć białych róż i powiesić je na słupkach altany, aby stworzyć ładną atmosferę. Streamery mogą być również użyte do dekoracji okapu altany. Wiatr będzie rozwiewał serpentyny i stworzy piękny efekt. Papierowe kwiaty są niedrogie i łatwo dostępne. Można je również wykonać samodzielnie korzystając z tutorialu.

Wiszące papierowe aranżacje kwiatowe to kolejny niedrogi sposób na dodanie wystroju do Twojego ślubu. Te papierowe kwiaty i pompony wyglądają świetnie udrapowane nad krzesłami, co czyni je wyjątkowym elementem wystroju. Możesz również użyć origami, aby udekorować swoją nawę. Możecie je przywiązać do krzeseł, dzięki czemu będą się wyróżniać i dodadzą wyjątkowego akcentu do stylizacji Waszego ślubu. Takie dekoracje są również idealne na okazje do zdjęć.

Sprawdź także:  Jak ułożyć gonty drewniane na dachu altany

Wykorzystanie ram okiennych

Wykorzystanie ram okiennych do dekoracji altany vista to elegancki sposób na podkreślenie rustykalnego wyglądu altany. Prosta aranżacja kwiatowa lub zieleń na oknach doda eleganckiego akcentu do Twojej ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu. Innym kreatywnym pomysłem na ślub w altanie jest użycie drewnianych ram okiennych jako tabeli miejsc. Wypełnij je smakołykami lub świeżymi kwiatami, aby dodać odrobinę wiejskiego uroku do swojego wielkiego dnia.

Ramy okienne są również niedrogim sposobem na dodanie stylu do każdej altany. Można je powiesić na ścianach lub ustawić na stole, aby dodać niepowtarzalny akcent. Jeśli rama okienna jest wykonana z drewna, można ją również wykorzystać jako podstawę pod donice. Drewniane ramy okienne również zrobić dla niedrogiego sposobu, aby dodać kolor i styl do swojej altany. Ramy okienne mogą być pięknym sposobem na dodanie koloru do altany, jednocześnie dodając romantyczny akcent do ceremonii i przyjęcia.

Sprawdź także:  Jakie meble zmieścić pod murowaną altaną?

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Z czego zrobić dach do altany
Czytaj Dalej

Z czego zrobić dach do altany

Jeśli chcesz zrobić dach do altany z ekranem, powinieneś najpierw zdecydować o jej wielkości. Ogólnie rzecz biorąc, należy…
Jak pozbyć się dżdżownic z altanki
Czytaj Dalej

Jak pozbyć się dżdżownic z altanki

Jeśli zauważyłeś pojawienie się dżdżownic pod patio, nie jesteś sam. Dżdżownice żyją pod tarasami i podjazdami, ponieważ są…