Baseny dmuchane Vs baseny stelażowe

Baseny dmuchane Vs baseny stelażowe

Baseny dmuchane są zazwyczaj wygodniejsze w przechowywaniu, transporcie i utrzymaniu niż baseny stelażowe. Jeśli jednak chcesz uniknąć kłopotów związanych z przechowywaniem basenu stelażowego, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy o basenach dmuchanych. Oto kilka wskazówek, jak utrzymać nadmuchiwany basen w czystości. Jeśli chcesz przedłużyć jego żywotność, możesz pokryć winyl w wazelinie, aby zapobiec jego wysychaniu. Winyl jest również podatny na pleśń, więc powinieneś użyć talku, aby utrzymać go miękkim i wolnym od pleśni. Zwijanie nadmuchiwanego basenu może być trudne, dlatego warto zawinąć go w plastik. Ochroni to winyl i sprawi, że pakiet będzie łatwiejszy do przenoszenia.

Basen dmuchany Bestway

Porównując basen dmuchany Bestway vs. basen stelażowy, weź pod uwagę jego trwałość. Nadmuchiwane baseny są łatwe do ustawienia każdej wiosny i zdejmowane ponownie jesienią do przechowywania w zimie. Intex i Bestway to dwaj wiodący producenci basenów tymczasowych. Każda z firm ma dziesięciolecia doświadczenia w produkcji wysokiej jakości produktów nadmuchiwanych. Intex produkuje baseny od ponad 40 lat i obecnie jest sprzedawany w ponad 100 krajach. Pierwszy basen naziemny firmy został sprzedany w 1997 roku. Od tego czasu powiększyła swoją linię produktów i poprawiła jakość swoich dmuchanych basenów.

Sprawdź także:  Jak zrobić basen z włókna szklanego

Jeśli szukasz niedrogiego, szybko ustawianego basenu, Bestway 6-foot x 20-inch Inflatable Above Ground Swimming Pool jest dobrym rozwiązaniem. Jest szybki w montażu i można go napełnić w kilka minut. Basen jest wyposażony w solidną, odporną na przebicie wyściółkę Tritech. Rattanowy nadruk nadaje mu realistyczny wygląd. Basen ten jest również wyposażony w drabinkę i pompę filtrującą. A ponieważ jest szybki w montażu i przechowywaniu, nie będziesz musiał się martwić o pozostawienie nieszczelnego basenu.

Porównując basen nadmuchiwany Bestway vs basen stelażowy, przekonasz się, że obie marki są niedrogie, ale marka Intex ma wyższą jakość. Podczas gdy oba baseny są łatwe w montażu i użytkowaniu, zauważysz różnicę w konstrukcji stelaży. Nadmuchiwany basen Intex ma owalną ramę, która utrudnia montaż konstrukcji rurowej. Bestway ma również szerszą gamę akcesoriów i środków czyszczących niż Intex.

Sun Squad’s

Jeśli szukasz świetnego, niedrogiego basenu dla swojego podwórka, rozważ nadmuchiwany basen naziemny Sun Squad. Jest on wyposażony w zdejmowane zadaszenie UP50+, które zapewnia ochronę przed promieniami ultrafioletowymi słońca. Chroniąca przed słońcem winylowa podszewka tego basenu również pomaga mu trwać dłużej. Jego prostokątna konstrukcja może pomieścić do czterech osób i ma 9 stóp szerokości i 22 cale wysokości. Jest odporny na przebicie i ma dwa w jednym otworze zaworu.

Porównując nadmuchiwany basen vs baseny stelażowe, należy pamiętać, że nadmuchiwany basen może być używany przez jedną do czterech osób dorosłych i jest wystarczająco tani, aby rodzina czterech osób mogła się nim dzielić. Ponadwymiarowe, podstawowe modele nie są wyposażone w filtry, co oznacza, że będziesz musiał je opróżnić po każdym użyciu. Nadmuchiwany prostokątny basen rodzinny firmy Sun Squad to idealny wybór dla rodzin.

Nadmuchiwany basen Sun Squad o głębokości 22 cali jest częścią uroczej linii letniej w Target. Chociaż nie jest tak trwały jak basen stelażowy, jest niedrogi i doskonale nadaje się do użytku osobistego. Do deflacji niezbędna jest elektryczna pompa powietrza. Ważne jest jednak, aby przechowywać nadmuchiwane baseny z dala od słońca, aby nie deflować po każdym pływaniu. Poza tym, ciepło może spowodować, że plastik straci swoją integralność.

Members Mark Nadmuchiwany basen Members Mark to świetna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się basenem bez kłopotów ze stelażem. Jest wyposażony w dwa siedzenia z poduszką powietrzną i mierzy aż 120 na 110 cali, gdy jest nadmuchiwany. Jest łatwy do ustawienia i posiada korek spustowy do opróżniania wody. Nadmuchiwany basen rodzinny Members Mark nie jest basenem dla dzieci i jest zaprojektowany z oparciami i dwukierunkowymi zaworami, aby utrzymać go w czystości.

Kolejną zaletą dmuchanego basenu Members Mark jest jego łatwe opróżnianie. Basen wykonany jest z trwałego materiału PVC, który jest odporny na przebicia. Posiada dwa zawory spustowe oraz biały blat, dzięki któremu materiał nie nagrzewa się zbytnio. Basen nadmuchiwany Members Mark jest łatwy w montażu i demontażu, a w zestawie znajduje się łatka naprawcza w przypadku przebicia. Jego cena jest również dość przystępna, biorąc pod uwagę jego rozmiar.

Sprawdź także:  Jak zabezpieczyć basen przed sąsiadem

Pomimo wysokiej ceny wielu użytkowników uznało, że zalety tego nadmuchiwanego basenu są warte swojej ceny. Basen posiada dwa amortyzowane siedziska i oparcia. Basen jest również wyposażony we wbudowane chłodziarki i uchwyty na kubki. Basen można nawet załadować na basen stelażowy. A ponieważ posiada dwie wbudowane ławki, jest łatwy do przenoszenia i przechowywania.

Hamdola Różnica między basenem stelażowym a basenem dmuchanym jest w dużej mierze kosmetyczna. Choć oba baseny są wygodne, basen dmuchany ma kilka zalet w porównaniu z basenem stelażowym. Na początek, basen nadmuchiwany ma bardziej kompaktową powierzchnię. Można go ustawić w ciągu pięciu minut lub mniej. Kolejną zaletą nadmuchiwanego basenu jest to, że łatwo go zmontować i zdemontować.

Wielkość basenu nadmuchiwanego zależy od liczby osób, które planuje się w nim pomieścić. Na przykład basen dmuchany Hamdol może pomieścić dwie osoby dorosłe i od trzech do pięciu dzieci. Ten basen jest również wyposażony w unikalny zraszacz wody w kształcie nozdrza słonia. Basen stelażowy jest na ogół większy i może zmieścić kilka osób. Podczas gdy basen stelażowy jest bardziej praktyczny dla dorosłych, basen nadmuchiwany jest bardziej elastyczny.

Homech’s

Jeśli szukasz zakupu basenu dla swojego podwórka, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed dokonaniem zakupu. Dmuchane baseny są najpopularniejszym wyborem do użytku domowego, a to dlatego, że są znacznie łatwiejsze w instalacji niż stelażowe. Basen dmuchany Homech Whole Family posiada super miękką dmuchaną podłogę, która chroni stopy Twoich dzieci przed podłożem. Jego pojemność 162 galonów sprawia, że jest idealny dla młodszych dzieci i jest zalecany dla dzieci w wieku trzech lat i starszych.

Nadmuchiwane baseny są świetną opcją, jeśli szukasz niedrogiego sposobu, aby cieszyć się swoim podwórkiem. W przeciwieństwie do basenu stelażowego, dmuchany basen jest całkowicie bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Rodzinny basen nadmuchiwany Homech to pełnowymiarowy basen z ochroną UV30+, który świetnie nadaje się do brodzenia i do schładzania. Zmieści się w nim trójka lub czwórka dzieci i może być używany przez kilka osób dorosłych, ale nadal zaleca się, aby odpowiedzialna osoba dorosła nadzorowała dzieci w wodzie.

Sprawdź także:  Jak działa basen infinity

Sable Jeśli chodzi o nadmuchiwane baseny, Sable ma wiele do zaoferowania. Chociaż jego mały rozmiar sprawia, że jest mniej idealny dla dzieci i dorosłych, nadal funkcjonuje jak pełnowymiarowy basen dla rodzin. Może pomieścić do czterech osób i zawiera wbudowaną ławkę i oparcie dla wygody. Jest to świetna opcja dla rodzin z dziećmi, które chcą cieszyć się wodą bez kłopotów związanych z basenem stelażowym.

Porównując te dwie opcje, należy zwrócić uwagę na ich trwałość. Nadmuchiwane baseny są wykonane z grubych warstw PVC, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Są również nietoksyczne, dzięki czemu są bezpieczne dla małych dzieci. Nadmuchiwany basen Sable jest łatwy do rozstawienia i zdemontowania. Jest również wyposażony w dwa odpływy ułatwiające odprowadzanie wody. Oba rodzaje basenów są łatwe do zainstalowania i zdemontowania.

Porównując nadmuchiwany basen Sable z jego basenem stelażowym, należy wziąć pod uwagę, że opcja nadmuchiwana jest dostarczana z matą ochronną dla bezpieczeństwa dzieci. Podobnie zalecana jest siatka na liście, aby utrzymać brud i zanieczyszczenia. Nadmuchiwany basen nie trwa tak długo jak basen stelażowy, więc upewnij się, że przeczytałeś instrukcję przed użyciem środków chemicznych. Nadmuchiwane baseny zazwyczaj trwają od dwóch do trzech lat przy odpowiedniej opiece. Upewnij się tylko, że przechowujesz go, gdy nie jest używany, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni.

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Jak zrobić basen ogrodowy w ziemi
Czytaj Dalej

Jak zrobić basen ogrodowy w ziemi

Na początek trzeba wiedzieć, gdzie postawić basen. Upewnij się, że znajduje się on w miejscu, które nie będzie…
Jak wybrać miejsce na basen w ogrodzie
Czytaj Dalej

Jak wybrać miejsce na basen w ogrodzie

Istnieje wiele czynników do rozważenia przy wyborze miejsca na basen, takich jak ilość światła słonecznego, którą otrzymuje basen.…
Jak zrobić basen żywiczny
Czytaj Dalej

Jak zrobić basen żywiczny

Jeśli szukasz prostego i szybkiego projektu, możesz rozważyć basen żywiczny. Baseny żywiczne są dostępne w zestawach, które składają…
Jak obliczyć ile litrów ma basen
Czytaj Dalej

Jak obliczyć ile litrów ma basen

Możesz obliczyć objętość basenu mierząc jego średnicę w najszerszym miejscu. Następnie weź promień i podnieś go do kwadratu.…
Jak zrobić pokrywę na basen
Czytaj Dalej

Jak zrobić pokrywę na basen

Zanim zaczniesz, musisz zmierzyć długość i szerokość basenu. Następnie dodaj dwie stopy do każdego pomiaru tak, że krawędzie…
Jak obudować basen rackowy
Czytaj Dalej

Jak obudować basen rackowy

Istnieje wiele różnych sposobów na obudowę basenu regałowego. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć kształt rombu, czy ciasną…