Przydomowa oczyszczalnia ścieków – co to takiego?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – co to takiego?
Przydomowa oczyszczalnia ścieków – co to takiego?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to świetna alternatywa dla szamba. Przy wyborze tej opcji możemy spodziewać się zdecydowanie niższych kosztów eksploatacji. Na rynku jest wiele opcji do wyboru. Warto zapoznać się z ofertą firmy Ekodrenktóra świadczy najlepsze usługi na rynku od 20 lat. Specjaliści posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą wykorzystują przy montażu przydomowych i zbiorczych oczyszczalni ścieków oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej.  Nie zapominajmy o indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz projektu.

Dlaczego warto wybrać Ekodren?

Ekodren zajmuje się sprzedażą urządzeń, które są certyfikowane i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości Unii Europejskiej. Decydując się na skorzystanie z usług Ekodren możemy być pewni, że nie będziemy zawiedzeni. Firma ma indywidualne podejście do każdego klienta oraz projektu. Jeśli nie jesteśmy pewni jakie urządzenie wybrać możemy podjąć się telefonicznej konsultacji z ekspertami Ekodren, którzy omówią z nami wszystkie ważne aspekty. Przygotowując projekt uzyskamy od specjalistów pełną dokumentację, która jest potrzebna w przypadku zgłoszenia inwestycji w Urzędzie Gminy. Po załatwieniu wszystkich formalności i wybraniu urządzenia następuje montaż. Ekodren wykonuje swoje profesjonalne usługi w każdej części Polski. Ważną kwestią jest fakt, że po zamontowaniu urządzeń mamy zapewniony pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny – co daje nam poczucie bezpieczeństwa.

Sprawdź także:  Kłódki budowlane: jakie są ich zastosowania i rola w budownictwie

Oferta Ekodren:

W ofercie Ekodren jest szeroki wybór różnych modeli oraz rodzajów urządzeń. Dostępne produkty są nowoczesne i funkcjonalne. Między innymi znajdziemy tu: tunelowe i  biologiczne oczyszczalnie ścieków,  które zapewniają długotrwałe i niezawodne działanie przez lata użytkowania.

Sprawdź także:  Planowanie przestrzenne i regulacje dotyczące nieruchomości - wpływ na rozwój miast i ochronę środowiska

Szczególną popularnością wśród klientów cieszą się biologiczne oczyszczalnie ścieków. Są w pełni ekologiczne oraz przyjazne środowisku. Ścieki, które zostaną przetworzone nie zawierają szkodliwych substancji, a to korzystnie wpływa na otoczenie. Posiadają atesty oraz certyfikat. Umożliwiają bezpieczne i bezawaryjne przepompowywanie oraz oczyszczanie ścieków. Cechują się plusami takimi jak cicha praca i bezwonność. Niektóre ekologiczne oczyszczalnie posiadają specjalny tryb pracy wakacyjnej, funkcję przelewu awaryjnego na wypadek przerwy w dostawie prądu, innowacyjne czujniki poziomu ilości ścieków czy też automatyczne zawory pomiarowe.

Jeśli gospodarstwo domowe liczy od 1 do nawet 10 osób świetnym wyborem będzie tunelowa eko oczyszczalnia, która posiada przepustowość od około 600 do 1500 litrów. Taka przydomowa oczyszczalnia charakteryzuje się łatwą obsługą. Jest bezawaryjna oraz nie wymaga serwisowania. Ogromną zaletą jest fakt, że nie zużywa energii elektrycznej, a to korzystnie wpływa na finanse.

Sprawdź także:  Kroki w kierunku bezpieczeństwa - jakie obuwie robocze wybrać?

Inwestycja w przydomową oczyszczalnie jest bardzo korzystna. Koszt montażu oraz zakupu urządzenia zwraca się po około 2-3 latach użytkowania.

Źródło:

https://ekodren.pl/

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Zastosowanie siatek zgrzewanych w przemyśle
Czytaj Dalej

Zastosowanie siatek zgrzewanych w przemyśle

Wygrodzenia bezpieczeństwa to specjalne rodzaje ogrodzeń stosowane głównie w celach ochrony oraz ograniczenia dostępu do terenów przemysłowych, magazynów,…