Czy zlew wpuszczany w blat to dobry wybór do kuchni?

Czy zlew wpuszczany w blat to dobry wybór do kuchni?
Czy zlew wpuszczany w blat to dobry wybór do kuchni?
Kuchnia często nazywana jest sercem domu. To w niej powstają wykwintne potrawy, które potem ze smakiem zjadamy w gronie najbliższych. Chcąc cieszyć się pysznym jedzeniem, musimy najpierw zadbać  o odpowiednie wyposażenie serca naszego domu. Z pewnością każdy zgodzi się z faktem, że jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia kuchni jest odpowiedni zlew. Nawet jeśli w pomieszczeniu znajduje się zmywarka, zlewozmywak wciąż nie odszedł w zapomnienie. W zależności od naszych potrzeb sklepy AGD oferują nam coraz większy wybór w tych produktach. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się zlewy wpuszczane w blat. Nic dziwnego, jest to rozwiązanie bardzo estetyczne, a dodatkowo wyjątkowo praktyczne. Rozwiązanie to jest stosowane najczęściej w eleganckich, nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, choć w ostatnim czasie zlew wpuszczany w blat jest wybierany do niemal wszystkich typów kuchni.
Sprawdź także:  Zlewozmywak wpuszczany w blat: minimalistyczny design w kuchni

Zalety zlewu wpuszczanego w blat

Główną zaletą zlewu wpuszczanego w blat jest fakt, że w tym rozwiązaniu zlew niemal stapia się z blatem, dzięki czemu w szparach nie gromadzą się różnego rodzaju nieczystości, takie jak na przykład resztki żywności. Wpływa to na schludny wygląd, estetykę oraz wysoką higienę w kuchni. Z racji swojej popularności, zlewy te występują w wielu różnych modelach, dzięki czemu decydując się na takie rozwiązanie, mamy szeroki wybór produktów, dlatego z pewnością każdy, nawet bardzo wymagający klient, znajdzie zlew idealny dla siebie i dla swojego wnętrza. Wybierając ten typ zlewu, możemy dodatkowo wybrać odpowiedni dla nas rodzaj montażu. Pierwszy sposób montażu sprawia, że krawędzie zlewu delikatnie wystają ponad blat. Drugi sposób gwarantuje idealne scalenie zlewu z kuchennym blatem.
Sprawdź także:  Meble rustykalne - czy warto na nie postawić w naszej aranżacji?

Gdzie kupić zlew wpuszczany w blat?

Decydując się na zakup zlewu, musimy wybrać również odpowiedniego producenta. Nie należy ukrywać, że jednym z najważniejszych czynników, które najczęściej bierzemy pod uwagę przy zakupach, zwłaszcza przy zakupach AGD, jest jakość. Zakupując produkt, chcemy, by był on na tyle dobry, by służył nam przez całe lata i wyglądał przy tym, jak nowy. Polska firma SINK QUALITY posiada szeroką ofertę nowoczesnych zlewozmywaków granitowych. Dzięki technologii NANO GRANIT zlewy są odporne na uderzenia, zarysowania, wysokie temperatury czy szok termiczny. Produkty są produkowane w Polsce, a dodatkowo są objęte dziesięcioletnią gwarancją jakości. Firma SINK QUALITY oferuje szeroki wybór w zlewach wpuszczanych w blat. W ofercie znajdują się zlewy z krótkim i długim ociekaczem, a także bez ociekacza, jeśli  odpowiada to potrzebom klienta. Przed zakupem możemy również wybrać ilość i wielkość komory zlewu oraz odcień każdego granitowego zlewozmywaka:
Sprawdź także:  Meble rustykalne - czy warto na nie postawić w naszej aranżacji?
  • biały matowy – jasny, lekko nakrapiany, idealnie wpasuje się do kuchni w stylu skandynawskim,
  • czarny matowy – czarny, idealny do modernistycznych kuchennych wnętrz,
  • czarny metaliczny – najbardziej uniwersalny, w głębokim czarnym kolorze połączonym ze srebrnymi drobinkami.


Podobne tematy
0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać